2 серп. 2022 р.

Продовжуючи традицію співпраці з громадськими організаціями «Гендерний клуб Дніпро» та «Фундація прав людини», у 2022 році Дніпровський гуманітарний університет бере участь у Програмі з розширення можливостей заради відновлення порозуміння для лідерів громад в Україні «Мир у цифровий час».

Проєкт спрямований на посилення професіоналізму лідерів громадських організацій у царині соціальної згуртованості і солідарності, а також розвиток діалогу шляхом посилення блогерства і громадського лідерства задля подолання наслідків війни шляхом об’єднання зусиль лідерів громад з різних областей України в єдину платформу.

З метою реалізації проєкту з числа студентів(ок) та молодих викладачів(ок) Університету було відібрано 9 амбасадорів та амбасадорок, які за результатами навчання в рамках тематичних шкіл-тренінгів запропонують власні міні-проєкти та реалізують їх протягом серпня-грудня 2022 року.

Дніпровський гуманітарний університет висловлює вдячність команді організаторів Програми з розширення можливостей заради відновлення порозуміння для лідерів громад в Україні «Мир у цифровий час» та бажає успіхів амбасадорам та амбасадоркам у реалізації власних міні-проєктів!

Нагадаємо, що цей проєкт виконується у співпраці з громадськими організаціями "Гендерний клуб Дніпро" та "Фундація прав людини" та фінансується Інститутом зовнішніх культурних зв’язків (IFA) коштами Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.