22 лип. 2022 р.

Близько півтори сотні слухачів з усіх куточків України, чотири сесії з найзапитуванішої галузі міжнародного права та купа нових компетенцій і позитивних емоцій – все це про Всеукраїнську школу з міжнародного гуманітарного права, реалізовану Дніпровським гуманітарним університетом спільно з локальним осередком ELSA Dnipro протягом травня-червня 2022 року.

Відповідаючи на актуальний запит правничої спільноти з вивчення міжнародно-правових засад врегулювання збройних конфліктів, організатори залучили до участі в сесіях Школи чотирьох компетентних спікерів з високими науковими результатами та значним практичним досвідом, які блискуче виступили та висвітлили порядок виконання норм міжнародного гуманітарного права, особливості їх застосування у міжнародних та неміжнародних (внутрішніх) конфліктах. Кожна зустріч закінчувалася змістовною дискусією та ґрунтовними відповідями спікерів на питання слухачів школи. На думку всіх учасників Школи – це дійсно позитивна практика, яка спрямована на поглиблення знань слухачів та отримання можливості їх здобути у неформальній освіті.

Відзначаючи актуальність тематики та позитивний вплив таких активностей на формування професійних якостей майбутніх юристів та популяризацію неформальної освіти, було вручено подяки Ректора за виступ із майстер-класом на сесії Всеукраїнської школи з міжнародного гуманітарного права:

- Дмитру ПОПОВСЬКОМУ, керуючому партнеру Адвокатського об’єднання «Поповський і партнери», адвокату, доктору наук в галузі права, професору, академіку Міжнародної кадрової академії;

- Едуарду СИРОМЯТНИКОВУ, партнеру Адвокатського об’єднання «Новум», адвокату Громадської організації «Платформа «Громадський контроль»»;

- Оксані ЛЕГКІЙ, доктору юридичних наук, професору, професору кафедри міжнародного права Університету митної справи та фінансів;

- Дмитру ТРЕСКІНУ, старшому викладачу кафедри права Дніпровського гуманітарного університету.

За допомогу в організації Всеукраїнської школи з міжнародного гуманітарного права подяками ректора були відзначені членкині локального осередку ELSA Dnipro, а саме:

- Орина КОВІНЕНКО, президентка локального осередку ELSA Dnipro;

- Анна ЛЕЩЕНКО, віцепрезидентка з семінарів та конференцій ELSA Dnipro;

- Дар’я СЕРГА, віцепрезидентка з професійного козвитку ELSA Dnipro;

- Юлія СТАРОКОНЬ, віцепрезидентка з маркетингу ELSA Dnipro

Дніпровський гуманітарний університет висловлює вдячність локальному осередку ELSA Дніпро, спікерам та слухачам Школи за ініціативу та зацікавленість у заході!