20 лип. 2022 р.

Цьогорічна вступна кампанія дійшла активної фази. З 18 липня 2022 року розпочалася основна сесія Національного мультипредметного тесту, яка триватиме до 10 серпня 2022 року. Переважна більшість випускників вже визначилися з навчальним закладом, в якому продовжать навчання, та спеціальністю, яку будуть опановувати. Тому саме сьогодні ми хочемо поговорити про майбутнє освіти і які, на нашу думку, спеціальності будуть затребувані в наступні роки.

Щоб адаптуватися та прожити ці часи та військову агресію треба вже сьогодні планувати майбутнє – це беззаперечно. Саме зараз ми закладаємо міцний фундамент майбутньої української освіти. Бо, адаптуючись до нашої сьогоднішньої реальності, ми вже дивимося далі. Дійсно довгострокові плани змінюються короткостроковими, але найголовніше – вони є. Плани щодо пошуку нових підходів, методів та технологій надання освітніх послуг та проведення наукових досліджень.

Сьогодення нам дає безліч тем для досліджень – в правовому, гуманітарному і в психологічному напрямках. Ми стали свідками подій, які будуть досліджуватись ще багато і багато років. І ми впевнені, що країні будуть вкрай необхідні кваліфіковані фахівці в галузі права та психології. Оскільки після військової перемоги треба буде довести цю справу до кінця – юридично її закріпити та отримати репарації для відбудовування країни, а це – поле бою для юристів.

Вкрай необхідно буде відновити психологічний та емоційний стан нації та кожного українця, зокрема. Адже такі випробування назавжди накладуть відбиток на нашу національну свідомість та психоемоційний стан кожного з нас. І це – поле бою для психологів. Вони будуть боротися за кожного українця та українку, старого та малого, будь-якого віросповідання та соціального статусу.

А, враховуючи те, що сьогодні Україна стала центром уваги всіх майже без виключення країн світу, в майбутньому – стане центром паломництва. Тому що кожний, хто нас підтримував та допомагав, бажатиме на власні очі побачити нашу квітучу країну та поспілкуватися з українцями, які відстояли свою свободу та незалежність. А, як відомо, українці народ дуже гостинний і ми завжди ради зустрічати гостей хлібом та сіллю. І тут вкрай необхідні будуть фахівці в сфері гостинності, які на високому рівні будуть надавати послуги з розміщення, харчування та екскурсійного обслуговування.

Чому ми кажемо саме про ці сфери? Тому що наш Університет готує фахівців саме для цих галузей суспільного життя – юристів, психологів, готельєрів та рестораторів, а також фахівців з туризму. І ми впевнені, що випускники нашого Університету знайдуть собі перше робоче місце, ще опановуючи спеціальність в стінах Університету. І ми допоможемо кожному реалізувати право на індивідуальну траєкторію навчання.

Країна відбудується, розквітне та стане ще більш привабливою. Найголовніше вже сьогодні крок за кроком наближати майбутнє. І колектив Університету наполегливо шукає нові шляхи розвитку.

Сьогодні освітні програми, що реалізуються в Університеті, набули нового значення та стали актуальними. Психологи, юристи, готельєри, ресторатори та фахівці з туризму завжди будуть затребувані на ринку праці, незважаючи на потрясіння. Бо ці фахівці забезпечують найголовніші потреби сучасної людини – безпечне й комфортне життя та подорожі.