18 лип. 2022 р.

Продовжуючи традицію зустрічей зі вступниками, 16 липня 2022 року Дніпровський гуманітарний університет напередодні  початку основної сесії складання мультипредметного тесту провів День абітурієнта у своїх стінах! Під час заходу випускників познайомили з Університетом, акредитованими освітніми програмами, особливостями та умовами вступу, вартістю навчання та існуючими пільгами.

До початку зустрічі абітурієнти та їх батьки мали змогу поспілкуватися з гарантами освітніх програм, провідними викладачами кафедр та познайомитись з кожною спеціальністю. Завідувачка кафедри психології Людмила ПРІСНЯКОВА розповіла майбутнім про «родзинки» навчання в Університеті. Представники кафедри туристичного та готельно-ресторанного бізнесу - завідувачка Тетяна ТЕСЛЕНКО та старший викладач Віктор РОДІНСЬКИЙ ознайомили абітурієнтів з освітніми програмами кафедри. Проректор, завідувач кафедри права Тетяна ЛЕЖНЄВА проконсультувала майбутніх правників і надала слушні поради щодо вступу.

Відкрила зустріч перша проректорка Тетяна АЛФЬОРОВА, яка привітала всіх учасників та познайомила їх з Університетом. Про особливості вступної компанії-2022, акредитовані освітні програмами, процедуру подання документів та зарахування розповів відповідальний секретар приймальної комісії Сергій ДУБОВ. Вартості освітніх послуг, можливостям отримання знижок на навчання та сплати частинами був присвячений виступ старшого викладача кафедри права Дмитра ТРЕСКІНА.

Проректор Тетяна ЛЕЖНЄВА розкрила нюанси вступної компанії, особливості вступу та навчання на освітні програми, що реалізуються в Університеті. Також пані Тетяна наголосила, що в цьому році загалом передбачено три сесії тестування для випускників загальноосвітніх шкіл. Окрім основної, будуть проведені додаткова і спеціальна сесії. Додаткова сесія тестування відбудеться у період з 16 серпня до 20 серпня. Проведення спеціальної сесії орієнтовно заплановано на 12–16 вересня. Також пані Тетяна звернула увагу присутніх абітурієнтів та їх батьків, що для участі в додатковій та спеціальній сесіях тестування може бути декілька причин – неможливість потрапити до пункту проведення тестування, зокрема, з окупованої території або перешкода при роботі над тестом (наприклад, оголошення повітряної тривоги). Кожний з учасників тестування зможе пройти тестування лише один раз. Тобто можливості перескласти тест під час додаткової або спеціальної сесій не передбачено.

День абітурієнта завершився відповідями на запитання абітурієнтів та оглядовою екскурсією Університетом!

Шановні абітурієнти, співробітники Приймальної комісії Дніпровського гуманітарного університету завжди готові допомогти вам та проконсультувати з усіх питань Вступної компанії-2022! Всю необхідну інформацію щодо вступу та наші контакти знаходяться за посиланням на офіційному сайті ДГУ!