7 лип. 2022 р.

07 липня Вчена рада університету зібралась на своє останнє засідання у цьому навчальному році. Головною інтригою засідання було проведення голосування за результатами конкурсу на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників.

Членами Вченої ради підведено підсумки роботи науково-дослідної лабораторії з актуальних проблем гуманітарних наук, Екзаменаційних комісій з проведення атестації випускників у 2022 році. Відзначені позитивні практики в організації роботи комісій, а також розглянуті недоліки, на які було вказано Головами Екзаменаційних комісій, та визначені заходи щодо їх усунення в подальшому.

Про результати роботи кураторів академічних груп доповідала Перший проректор Тетяна АЛФЬОРОВА, яка у свої доповіді зазначила: «Останні роки дистанційного навчання призвели до зниження рівня соціалізації наших студентів, загострення їхнього бажання активно спілкуватися та приймати участь у різних культурно-масових заходах, громадських активностях». На думку пані Тетяни саме куратори мають стати ініціаторами активізації повноцінного студентського життя з різними активностями, що залишаться приємними спогадами у наших студентів. Сучасний світ та розвиток телекомунікаційних технологій навіть в таких складних умовах дозволяє вести активний спосіб життя, приймати участь у безлічі заходів. Потрібно лише бажання, як з боку студента, так і з боку куратора, який є живим носієм корпоративної культури у найменш формальних ситуаціях безпосереднього спілкування викладачів зі студентами.

На порядку денному засідання поряд з запланованими питаннями роботи Вченої ради було приємне питання про відзначення найкращих студентів Університету за підсумками навчального року.

Ректор від імені Вченої ради та всього колективу університету привітав номінантів на звання «Кращий студент Дніпровського гуманітарного університету 2022 року» та вручив представникам студентської спільноти дипломи. Серед номінантів представники студентства всіх спеціальностей,  які найбільше відзначилися у навчальній та науковій діяльності, приймали активну участь у громадському житті навчального закладу  –

Пшенична Анастісія студентка 4 курсу денної форми навчання за освітньо-професійною програмою «Право»,

Чередниченко Денис студент 2 курсу денної форми навчання за освітньо-професійною програмою «Туризм»,

Бондаренко Катерина студентка 4 курсу денної форми навчання за освітньо-професійною програмою «Готельно-ресторанна справа»,

Охотник Ярослава студентка 4 курсу денної форми навчання за освітньо-професійною програмою «Психологія».

Колектив університету щиро пишається та вітає номінантів і зичить їм подальших успіхів та досягнення високих цілей, творчої наснаги,  професійного зростання та нових перемог, невпинного руху та нескінченного прагнення бути кращими!