1 лип. 2022 р.

30 червня відбулося чергове засідання Вченої ради університету.

На початку засідання ректор Університету доктор юридичних наук, професор Олег КИРИЧЕНКО привітав усіх присутніх та повідомив: «Міністерством освіти і науки України за ініціативу та наполегливість, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків та вагомий особистий внесок у розвиток сфери освіти і науки України оголошено подяки співробітникам нашого Університету. Серед нагороджених Голова Вченої ради Університету, завідувач науково-дослідної лабораторії з актуальних проблем гуманітарних наук, доктор політичних наук, професор Володимир ТОРЯНИК; Перший проректор, кандидат юридичних наук, доцент Тетяна АЛФЬОРОВА; начальник навчально-методичного відділу Олена АКІМОВА».

Пан Олег вручив Подяки та привітав нагороджених з відзнакою, побажав їм невпинного руху вперед, натхнення та нових звершень у підготовці висококваліфікованих фахівців на благо Університету,  національної освіти та науки.

На порядку денному засідання були питання щодо схвалення низки освітніх програм другого та третього рівнів вищої освіти за спеціальностями 081 Право, 242 Туризм та 073 Менеджмент, які представляли Голови робочих груп з їх розроблення. Після громадського обговорення та схвалення Вченою радою прийнято рішення щодо початку процедури їх ліцензування.

Одним з головних питань на порядку денному було розгляд запропонованої навчально-методичним відділом системи рейтингової оцінки досягнень наших студентів та проєкту Положення, яке регламентуватиме процедуру рейтингування студентів. За підсумками обговорення представленої системи та проєкту було прийнято одноголосне рішення про схвалення Положення про ретингову оцінку досягнень здобувачів вищої освіти та запровадження запропонованої системи рейтингування з 1.09.2022 року.

Окрім цього Вченою радою було розглянуті питання щодо готовності Приймальної комісії університету до вступної кампанії-2022, стан, проблеми та перспективи організації всіх видів практики в Університеті, а також стан реалізації Плану заходів щодо запобігання та протидії булінгу в Університеті у весняному семестрі 2021-2022 навчального року.

За підсумками засідання були прийняті конструктивні рішення та обговорені питання щодо підготовки до наступного засідання, на якому відбудеться голосування за результатами конкурсу на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників.