29 черв. 2022 р.

Головною метою шкільної освіти сьогодні – це навчити дитину вчитися. А що ж є метою вищої освіти? На це питання бажають отримати відповіді й абітурієнти та їх батьки, й майбутні випускники та їх викладачі. Але отримати відповідь можливо лише від наших випускників, які під час підсумкової атестації демонструють глибокі теоретичні знання та навички майбутньої професійної діяльності.

Головною метою вищої освіти, на думку цьогорічних випускників, є вміння використовувати на практиці ті знання, які отримано під час навчання в Університеті. Головне, що має випускник - це знати що робити, знати як робити, взяти та зробити. Саме у такій послідовності. І якщо молодий фахівець – випускник вишу – впорається з цим завданням, то можна з впевненістю сказати: «Мету вищої освіти досягнуто!»

І під таким гаслом наші випускниці освітньо-професійної програми «Готельно-ресторанна справа» Катерина БОНДАРЕНКО та Дар`я Шмалій продемонстрували свої професійні навички та провели майстер-класи на базі університетської «Лабораторії з ресторанного етикету та сервірування» та діючої кав’ярні, яка впродовж всього навчального року виступала майданчиком для набуття нашими студентами професійних навичок в галузі ресторанної справи.

Пані Катерина поряд з навчанням в нашому Університеті отримувала професійний досвід, працюючи в готельно-ресторанному комплексі «Хутір». Тонкощами та особливостями сервірування вона поділилася під час майстер класу «Секрети сервірування» і виявилася справжнім маестро своєї справи. Дуже цікаво спостерігати за її рухами, слухати її поради та маленькі хитрощі сервірування.

Пані Дар’я знайшла себе у барній справі. Вона не уявляє свого життя без запаху та смаку кави. Вона мріє, щоб і в нашій країні також, як і в Італії, цей напій перетворився у витвір кулінарного мистецтва та став невіддільною частиною національної кухні. У своїх мріях Дар’я бачить маленьку затишну кав’ярню з власною пекарнею, в якій виготовляються тістечка за авторськими рецептами та подається кава – багато видів еспрессо – ристретто, зменшений варіант еспрессо, лунго – це еспресо, але розведене гарячою водою до подвійного обсягу, капучіно – еспрессо з великою кількістю молочної піни та багато інших видів цього чарівного напою.

Напередодні випуску дівчата свої майстер класи зафільмували. Передивитися їх можна за посиланнями та на офіційних сторінках університету в соціальних мережах.

Майстер-клас «Секрети сервірування». Майстер-клас «Симфонія кави»

Хочеться висловити слова вдячності нашим випускницям за цей безцінний подарунок та побажати їм здійснення мрій, подальшого успіху у професійному житті і завжди «ЗНАТИ ЩО РОБИТИ, ЗНАТИ ЯК РОБИТИ, ВЗЯТИ ТА ЗРОБИТИ».

Щасливої вам дороги!