29 черв. 2022 р.

28 червня 2022 року, у цей святковий день – День Конституції України, за сприяння Фонду Президента України з підтримки освіти, науки та спорту у партнерстві з об’єднанням університетів Великої Британії та Cormack Consultancy Group, за участю Посла Великої Британії в Україні Мелінди Сіммонс та Посла України у Великій Британії Вадима Пристайка відбулася онлайн-конференція, присвячена Ініціативі єднання між британськими та українськими університетами. Метою конференції було підписання меморандумів про співпрацю 25 закладів вищої освіти України з провідними закладами вищої освіти Великої Британії та Канади. Запрошеним на цей захід був Дніпровський гуманітарний університет, який представляв ректор Олег Кириченко.

На початку зустрічі з вітальними словами щодо співпраці в освітянській та науковій сферах виступили віце-канцлер Університету Ліверпуля та керівник відділу міжнародної політики Ради університетів Великобританії професор Дама Джанет Бір; Надзвичайний та Повноважний Посол Великої Британії в Україні Мелінда Сіммонс; Уповноважена Президента України з питань Фонду Президента України з підтримки освіти, науки та спорту Ольга Будник; Надзвичайний та Повноважний Посол України у Великій Британії Вадим Пристайко та ін.

Після вітальних слів відбулось урочисте підписання меморандумів. Дніпровський гуманітарний університет увійшов до складу закладів вищої освіти України, які стали підписантами цих меморандумів. Університет підписав Меморандум про співпрацю з Університетом Святої Марії (м. Лондон, Велика Британія).

Колектив Дніпровського гуманітарного університету вдячний Cormack consulting Group та Університету Святої Марії за надану можливість долучитися до цієї Ініціативи єднання закладів освіти наших країн. Університетська спільнота сподівається на взаємовигідну співпрацю та розвиток партнерських відносин у галузі освіти та науки! Ми впевнені, що співпраця між нашими закладами розвиватиметься і буде плідною для обох сторін!