15 черв. 2022 р.

15 червня 2022 року відбулася зустріч керівництва Дніпровського гуманітарного університету із представниками Університету Барселони (Іспанія).

Дніпровський гуманітарний університет на зустрічі представляли ректор Олег КИРИЧЕНКО, перший проректор Тетяна АЛФЬОРОВА та проректор Тетяна ЛЕЖНЄВА. Від Університету Барселони – проректор з політики інтернаціоналізації Рауль РАМОС та його помічниця Дженніфер Наварро ГАРСІЯ.

Під час зустрічі пан Олег презентував Дніпровський гуманітарний університет, розповів про освітню та наукову діяльність закладу, а також стратегію розвитку. Були презентовані освітні програми, що реалізуються в Університеті, та основні напрями наукових досліджень викладачів. Головний наголос паном Олегом було зроблено на бажанні Університету розширити горизонти міжнародного співробітництва із зарубіжними закладами освіти, пошуку нових форм співробітництва та дієвих програм співпраці у науковій та освітній сфері.

Пан Рауль та пані Дженніфер познайомили учасників зустрічі з багаторічною історією Університету Барселони та досвідом міжнародного співробітництва із зарубіжними закладами освіти. Також було презентовано програми та курси, що реалізуються в Університеті, умови академічної мобільності студентів та викладачів.

Зустріч пройшла в позитивній та конструктивній атмосфері, надихнула її учасників на нові ідеї та мотивувала до подальшої співпраці. Сторонами досягнуто домовленості щодо підписання Меморандуму про співпрацю.

Університетська спільнота висловлює слова вдячності іспанським колегам за винайдену можливість зустрічі, готовність до співпраці та розвитку взаємовигідних відносин між нашими закладами!