10 черв. 2022 р.

Освітній процес на кафедрі права Дніпровського гуманітарного університету присвячений не лише оволодінню нових знань і вмінь юридичної професії, а й отриманню так званих «гнучких» навичок – soft skills, які є одним з головних чинників професійного становлення майбутнього правника. З цією метою 9 червня 2022 року викладачі кафедри та студенти ІІІ курсу «помінялись місцями»: викладачі різних поколінь завітали на підготовлену студентами лекцію з навчальної дисципліни «Цивільне та сімейне право».

Темою заняття були аліментні зобов’язання за сімейним правом. Студенти-«викладачі» групи Ю-19 Інна ПАНАСЕНКО, Діана ДІДЕНКО, Вікторія ДРЕШПАК та Євгеній ХАВАНСЬКИЙ обрали питання та прочитали викладачам-«студентам» міні лекції та відповіли на запитання.

Можливість відчути себе на місці викладача була не єдиною цікавинкою лекції. Серед викладачів-«студентів» був присутній старший викладач кафедри права Віктор ТАТАРІНОВ, який не лише зараз навчає студентів ДГУ, а й був вчителем своїх колег – першої проректорки Тетяни АЛФЬОРОВОЇ та проректорки, завідувачки кафедри права Тетяни ЛЕЖНЄВОЇ. Викладацький досвід в нашому Університеті дбайливо передається з покоління до покоління!

Присутні на лекції «викладачі» та «студенти» отримали купу позитивних емоцій та новий досвід!