• Приєднуйся:
  •  
9 черв. 2022 р.

Чотиритижневий марафон з вивчення актуальних аспектів найзапитуванішої галузі міжнародного права фінішував 08 червня 2022 року IV сесією Всеукраїнської школи з міжнародного гуманітарного права.

Відкрила захід та звернулася з вітальними словами до спікерів та слухачів Школи проректор, завідувач кафедри права Дніпровського гуманітарного університету Тетяна ЛЕЖНЄВА, яка подякувала за виказану зацікавленість до проєкту та запросила присутніх до співпраці з ДГУ. Очільниця локального осередку ELSA Dnipro Орина КОВІНЕНКО привітала учасників заходу, наголосивши на здобутках цьогорічного співробітництва з Університетом і подальших планах щодо співробітництва.

Фінальна сесія Школи зібрала близько 50 слухачів з усіх куточків України і була присвячена питанням імплементації та дотримання норм міжнародного гуманітарного права. Спікеркою сесії виступила докторка юридичних наук, професорка, професорка кафедри міжнародного права Університету митної справи та фінансів (м. Дніпро) Оксана ЛЕГКА, яка докладно розповіла про чинники, що впливають на дотримання норм міжнародного гуманітарного права, обов’язок сторін конфлікту їх дотримуватися та забезпечувати їх дотримання, забезпечення дотримання міжнародного гуманітарного права на міжнародному рівні, відповідальність держави та репарації, індивідуальну кримінальну відповідальність за порушення норм міжнародного гуманітарного права, а також про судове та позасудове забезпечення дотримання міжнародного гуманітарного права. По завершенні виступу пані Оксана обговорила нагальні питання щодо виконання норм міжнародного гуманітарного права, дала докладні та вичерпні відповіді на питання слухачів Школи, які виникли під час цієї сесії.

З завершальною промовою до слухачів звернувся спікер Школи, керуючий партнер Адвокатського об’єднання «Поповський і партнери», адвокат Дмитро ПОПОВСЬКИЙ, який розповів про ідею реалізації заходу та окреслив подальші тематичні проєкти.


Дніпровський гуманітарний університет висловлює вдячність локальному осередку ELSA Дніпро, спікерам та слухачам Школи за ініціативу та зацікавленість у заході! Далі буде!