9 черв. 2022 р.

Стрес є однією з найсерйозніших проблем сучасного суспільства. Майже кожна людина його відчуває постійно. Хоча ми сприймаємо це як звичайну річ, це може спричинити багато довгострокових проблем. І однією з найпоширеніших є синдром емоційного вигоряння.

Ця проблема є особливо серйозною через її універсальність і наслідки для кожного. Тому 09 червня 2022 року відбулося засідання круглого столу «Емоційне вигоряння – шляхи подолання», де мова йшла більше про синдром емоційного вигоряння, його особливості та причини. У ході проведення заходу спеціалісти повідомили, що можна зробити, щоб цього не сталося, незалежно від того, де та ким працює людина.

Учасниками заходу були як науковці, так і практики. І попри ситуацію, що відбувається в країни та місцем перебування учасники заходу поділилися своїми думками та досвідом роботи щодо важливості роботи з людьми, що страждають від вигорання, які профілактичні заходи використовуються щодо запобігання розвитку хвороби – синдрому емоційного вигоряння.

Організаторами заходу були кафедра психології Вищого навчального приватного закладу «Дніпровський гуманітарний університет» та Громадська організація «Асоціація психологів вищої школи України».

За результатами заходу було прийнято рішення про продовження тісної співпраці із зазначених питань з представниками громадськості, а також поширення досвіду роботи в цьому напрямі. Також організаторами заходу буде видана збірка, яку можна буде знайти в електронному репозитарії в розділі віртуального освітнього простору Дніпровського гуманітарного університету.

Сподіваємося, що плідна праця фахівців-психологів сприятиме зменшенню рівня захворюваності та покращенню психічного здоров’я населення країни.