7 черв. 2022 р.

Обговорити проблеми викладання, дослідження та управління в своїх університетах в епоху цифрових трансформацій 07 червня 2022 року зібрались науково-педагогічні працівники України та закордону на он-лайн круглому столі «Діджиталізація в університеті», організованому в межах проєкту «EMDIAC: Підтримка діджиталізації в університеті: міжнародне співробітництво для нарощування потенціалу та інновацій».

Раду молодих вчених Дніпровського гуманітарного університету на заході представляли її голова – старша викладачка кафедри психології Катерина САХАРОВА, заступник голови – старший викладач кафедри права Дмитро ТРЕСКІН, а також члени: старша викладачка кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Римма БЕРДО, викладач кафедри туристичного та готельно-ресторанного бізнесу Максим РИЖИХ та викладачка кафедри психології Марина ВАРАКУТА.

Захід відкрила та звернулась з вітальними словами до учасників Маріана ГУСТАФССОН з Університету Лінчепінгу (Швеція). Поділились досвідом діджиталізації в своїх університетах та виступили з презентаціями:

- Микола ТРЕГУБ, проректор з перспективного розвитку НТУ «Дніпровська політехніка» (Освітня діяльність в умовах війни: досвід українського університету);

- Хоакім НЕЙДЕБЮ, ІТ-директор, університет Лінчепінгу (Процеси цифрового переходу університету на основі шведського досвіду);

- Анна БЕЙТАНЕ, менеджер проєктів онлайн-навчання Інституту політичних досліджень Йохана Скайта Тартуського університету (Онлайн-викладання та навчання: обмін найкращими практиками інноваційного викладання та реалізації стратегій діджиталізації Тартуського університету);

- Міхкель СОЛВАК, доцент кафедри технологічних досліджень, Інституту політичних досліджень Йохана Скайта Тартуського університету (Цифрові інструменти для університетів: інформаційна статистична панель Тартуського університету та інструменти grant funding matching).

Захід завершився жвавим обговоренням презентацій спікерів та відповідями на запитання учасників.

Дніпровський гуманітарний університет висловлює вдячність організаторам та спікерам круглого столу зі сподіваннями на подальшу плідну співпрацю!