27 трав. 2022 р.

Відбулося чергове засідання Вченої ради Університету. На порядку денному були нагальні питання організації наукової, навчальної та господарчої діяльності Університету у воєнний час, обговорення експертних висновків акредитаційних експертиз освітньо-професійних програм, затвердження прогнозованих обсягів навчальної роботи кафедр Університету на наступний навчальний рік, заслуховування звітів завідувачів кафедр щодо організації навчально-методичного забезпечення освітнього процесу, стану поповнення фондів бібліотеки, а також затвердження нової редакції Правил прийому та обсягів прийому у 2022 році.

Відкрив засідання ректор Університету Олег Кириченко, який привітав всіх присутніх з Днем науки та вручив науковцям та здобувачам вищої освіти Університету відзнаки Дніпропетровської державної обласної адміністрації та Дніпровського гуманітарного університету. Так, п’ять докторів наук провідних науковців кафедр університету отримали Грамоти Департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації з нагоди відзначення Дня науки. Сім викладачів кафедр університету, які мають високі результати в науковій діяльності, отримали Подяки ВНПЗ «Дніпровський гуманітарний університет». Також в цьому році десять здобувачів вищої освіти, які приймали активну участь у наукових дослідженнях кафедр та досягли вагомих результатів у своїх пошуках, отримали Подяки ректора ВНПЗ «Дніпровський гуманітарний університет». Ректор побажав всім номінантам подальших звершень та виразив впевненість, що усвідомлення користі науки та її ролі у взаємодії між наукою та суспільством обов’язково призведе до підвищенні якості життя людства.

У ході заслуховування запланованих порядком денним доповідей було напрацьовано ряд рішень, успішна реалізація яких матиме вплив на підвищення якості надання освітніх послуг, усуненню недоліків, виявлених під час акредитаційних експертиз освітньо-професійних програм, а також сприятиме активнішому розвиткові освітньо-професійних програм, що реалізуються в Університеті, упорядкованої та організованої підготовки до приймальної кампанії 2022 року, проведення конкурсу на заміщення вакантних посад та наступного навчального року.