21 трав. 2022 р.

Дніпровський гуманітарний університет, продовжуючи традицію зустрічей зі вступниками, 21 травня 2022 року провів черговий День абітурієнта! Під час заходу випускників познайомили з Університетом, акредитованими освітніми програмами, особливостями та умовами вступу, вартістю навчання та існуючими пільгами. Відкрила захід проректор з навчальної та наукової роботи Тетяна АЛФЬОРОВА, яка привітала всіх учасників, познайомила їх з Університетом та акредитованими освітніми програмами.

Модератором заходу виступила завідувач кафедри права Тетяна ЛЕЖНЄВА, яка разом з начальником навчально-методичного відділу Оленою АКІМОВОЮ та завідувачкою кафедри туристичного та готельно-ресторанного бізнесу Тетяною ТЕСЛЕНКО розповіли про особливості навчання на освітніх програмах Університету.

Про особливості вступної компанії-2022, процедуру, терміни подання документів та зарахування на навчання розповів відповідальний секретар приймальної комісії Сергій ДУБОВ. Також пан Сергій висвітлив актуальні питання щодо проходження мультипредметного тесту зовнішнього незалежного оцінювання 2022 та можливих альтернативних варіантів вступу на підставі сертифікатів ЗНО за минулі роки.

Вартості освітніх послуг, можливостям отримання знижок на навчання та сплати частинами був присвячений виступ старшого викладача кафедри права Дмитра ТРЕСКІНА.

День абітурієнта завершився докладними відповідями на запитання абітурієнтів!

Шановні абітурієнти, співробітники Приймальної комісії Дніпровського гуманітарного університету завжди готові допомогти вам та проконсультувати з усіх питані Вступної компанії – 2022! Всю необхідну інформацію щодо вступу та наші контакти знаходяться за посиланням на офіційному сайті ДГУ!