20 трав. 2022 р.

Рада молодих вчених Університету взяла участь в онлайн-заході, організованому МОН України до Дня науки. Обговорити проблеми сучасної науки в період воєнного стану та вплив підтримки міжнародних спільнот 20 травня 2022 року зібрались провідні вчені України на онлайн-заході «Наука у воєнний час: інноваційний і технологічний розвиток для здобуття перемоги і відновлення України», організованому МОН України до Дня науки.

Раду молодих вчених Дніпровського гуманітарного університету на заході представляла її голова, старша викладачка кафедри психології Катерина САХАРОВА та член Ради молодих вчених, старший викладач кафедри права Дмитро ТРЕСКІН. До зустрічі також долучився викладач кафедри туристичного та готельно-ресторанного бізнесу Максим РИЖИХ.

Захід був спрямований на вирішення наступних завдань:

- привернути увагу до викликів, з якими зіштовхується наука у воєнний час;

- підвищити поінформованість громадськості про роль науки та інновацій для підтримки економіки під час воєнного стану;

- заохочувати національну солідарність, зокрема бізнесу, в інтересах спільного використання наукових досягнень різними стейкхолдерами;

- актуалізувати потребу використання досягнень науки для відновлення та розвитку економіки України;

- створити умови та інструменти для налагодження наукової комунікації у межах України та за її межами;

- об’єднати всі наукові дослідження та розробки, які були створені у воєнний період;

- масштабувати та створити єдиним ресурсом як засіб популяризації науки у складний період.

Спікери та учасники онлайн-заходу обговорили окреслене коло питань, поділились своїми науковими та організаційними здобутками, а також домовились про подальші кроки щодо наукового співробітництва у воєнний та післявоєнний час!