20 трав. 2022 р.

Юридична клініка «Правова допомога» Дніпровського гуманітарного університету, розширюючи співпрацю на всеукраїнському рівні, 20 травня 2022 року взяла участь у тренінгу для кураторів та консультантів юридичних клінік «Консультування в сфері захисту прав споживачів фінансових послуг: практичний інструментарій для юридичних клінік», який було реалізовано в рамках проєкту «Європейські стандарти захисту прав споживачів фінансових послуг» за програмою Еразмус+ (Жан Моне).

Вдруге поспіль команда юридичної клініки Університету бере участь у тренінгу, організованому Навчально-науковим інститутом права Сумського державного університету, на цей раз у складі керівниці Тетяни АЛФЬОРОВОЇ, куратора – Віктора ТАТАРІНОВА та студентів-консультантів: Анастасії ПШЕНИЧНОЇ, Михайла ЛИЖИНА, Аліни МАКАРЕНКО, Вадима ЛИХОЛАТА, Вадима СТЕПАНЧЕНКА, Олександра ГЛАДУША та Дмитра СТРИЖАКА.

Тренінг розпочався з вітальних слів координаторки Ольги ШВАГЕР та виконавиць проекту - Людмили РУДЕНКО та Марії ПЛОТНІКОВОЇ. У першій частині заходу перед учасниками виступили спікери з наступними доповідями: Олександр СОЛДАТКІН щодо практики захисту прав споживачів фінансових послуг у сфері мікрокредитування; Світлана СЕМІНОГ з питань захисту прав позичальників за договором споживчого кредиту в умовах воєнного стану; Людмила РУДЕНКО щодо практики надання консультацій юридичною клінікою СумДУ у період воєнного стану; та Анна ЯКОВЕНКО повідомила про психологічні аспекти підготовки та надання консультацій в сфері захисту прав споживачів фінансових послуг.

Під час другої частини тренінгу команди-учасниці, що представляли ЗВО з різних куточків України, обговорили результати підготовки алгоритму консультування клієнтки юридичної клініки за заздалегідь надісланою організаторами фабулою. ДГУ представляв студент 4 курсу денної форми навчання спеціальності «Право» Михайло ЛИЖИН, який за результатами кількаденного «мозкового штурму» не лише надав корисні пропозиції, а й узагальнив позицію команди Університету!

Захід завершився плідним обговоренням доповідей спікерів та пропозицій команд-учасниць щодо вирішення поставленого організаторами завдання.

Юридична клініка «Правова допомога» висловлює вдячність кураторам та консультантам за участь, а Навчально-науковому інституту права Сумського державного університету – за чудову організацію тренінгу! Очікуємо на зустріч за рік!