17 трав. 2022 р.

Університет разом з адвокатською та правозахисною спільнотою за підтримки ELSA Dnipro реалізує новий освітній проєкт

Шановні здобувачі освіти, запрошуємо вас взяти участь у Всеукраїнській школі з міжнародного гуманітарного права, організовану спільно Дніпровським гуманітарним університетом, адвокатськими об’єднаннями «Поповський і партнери» та «Новум» за підтримки ELSA Dnipro!

Реєстрація слухачів триває за наступним посиланням: https://forms.gle/WoU7tWYUPz3BiaGDA

Сесії Школи будуть проведені з 18 травня по 8 червня 2022 р. (щосереди з 16:00 до 17:20) дистанційно на платформі ZOOM та присвячені наступним актуальним питанням міжнародного гуманітарного права:

- виникнення та становлення галузі «міжнародне гуманітарне право»;

- збройні конфлікти, їх види та особливості кваліфікації;

- міжнародне гуманітарне право та права людини;

- особливості притягнення держави до міжнародної відповідальності за військові злочини.

Спікери Школи:

- Дмитро ПОПОВСЬКИЙ, керуючий партнер Адвокатського об’єднання «Поповський і партнери», адвокат, доктор наук в галузі права, професор, академік Міжнародної кадрової академії

- Микола СОБОЛЬ, юрисконсульт Харківської правозахисної групи;

- Едуард СИРОМЯТНИКОВ, партнер Адвокатського об’єднання «Новум», адвокат Громадської організації «Платформа «Громадський контроль»»;

- Дмитро ТРЕСКІН, старший викладач кафедри права Дніпровського гуманітарного університету.

Участь у Школі є безкоштовною, кожен слухач отримає сертифікат!