• вул. Єрмолової, 35 А, м. Дніпро, Україна
12 трав. 2022 р.

Шановні студенти!

З першого дня навчання в нашому університеті Ваша навчальна діяльність вибудовується індивідуально. Саме Ви створюєте свою освітню траєкторію відповідно до власних інтересів, уподобань та мотивації. В цьому році  Гаранти освітніх програм, які Ви опановуєте, допоможуть Вам зробити вибір, презентуючи вибіркові освітні компоненти. Під час презентацій, які стартують 17 травня, Ви отримаєте інформацію щодо змісту та ролі тієї або іншої навчальної дисципліні в системі підготовки висококваліфікованого фахівця. Гаранти доведуть тематику запропонованих для вибору дисциплін, а також «правила гри» під час їх вивчення.

Пропонуємо всім студентам денної форми навчання скористатися правом на вибір та розбудову індивідуальної траєкторії навчання та обрати освітній компонент згідно з власними інтересами та запитами.

З описами вибіркових освітніх компонентів можна ознайомитися на сайті в розділі «Навчально-методичні комплекси», а також в бібліотеці університету та на кафедрах.

За результатами презентацій кожен з Вас має визначитись з вибором та до 01 червня написати заяви (Вибіркові навчальні дисципліни) про включення обраних Вами дисциплін в Індивідуальний навчальний план на наступний навчальний рік. Бланк заяви розміщений на сайті в розділі «Головна/Інформація/Студенту/Заяви, довідки/Вибіркові навчальні дисципліни».

Марафон презентацій стартує 17.05.2022 за графіком.

Ви обираєте - ми поважаємо Ваш вибір!