28 бер. 2022 р.

01 березня 2022 року відбулося чергове засідання Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, на якому розглядалося питання щодо акредитації освітньо-професійних програм «Право» підготовки фахівців першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти, що реалізуються в Дніпровському гуманітарному університеті. За результатами розгляду, одноголосним рішенням членів НАЗЯВО, програми отримали акредитацію.

Ознайомитися з висновками Галузевої експертної ради Національного  агентства  із  забезпечення  якості  вищої  освіти  з  галузі  знань  08  «Право» від 09.02.2022 по справі № 2237/АС-21 (ОПП «Право» підготовки фахівців першого (бакалаврського) рівня вищої освіти) можна за ПОСИЛАННЯМ.

Ознайомитися з висновками Галузевої експертної ради Національного  агентства  із  забезпечення  якості  вищої  освіти  з  галузі  знань  08  «Право» від 09.02.2022 по справі № 2247/АС-21 (ОПП «Право» підготовки фахівців другого (магістерського) рівня вищої освіти) можна за ПОСИЛАННЯМ.

Ознайомитися з рішеннями Національного  агентства  із  забезпечення  якості  вищої, яке ухвалено на засіданні 01 березня 2022 р. (протокол № 3 (8), можна за посиланнями СПРАВА № 2237/АС-21 та СПРАВА № 2247/АС-21.

Університетська спільнота висловлює слова вдячності всім учасникам експертизи!