Прийміть найтепліші та найщиріші вітання з ніжним весняним святом - Міжнародним жіночим днем 8 березня! Це радісне свято початку весни, коли оживає природа,стають теплішими взаємини людей, народжуються нові плани і мрії.
Сьогодні важко назвати хоч одну сферу діяльності, де б не працювали жінки, адже неможливо уявити собі жодну професію без чарівних посмішок, гострого розуму, неперевершеної інтуїції, дбайливих рук і небайдужих жіночих сердець. В нашому Університеті, як і в освітянській сфері, більшість - представниці прекрасної статі, які щодня гідно, на високому професійному рівні виконують настільки нелегку, але дуже важливу і потрібну роботу, спрямовану на підготовку патріотичної, висококваліфікованої та завзятої молоді. Наші студентки підкорюють нові горизонти у навчанні, науці, громадській діяльності, спорті…
Дівчина і жінка завжди – втілення турботи, справедливості і милосердя, уособлення тепла і ніжності, джерело натхнення. Завдяки Вам відбуваються подвиги, триває життя на землі.
Ви поєднуєте в собі ніжність і твердість, мудрість і вічну молодість, у Вас досить сил, щоб виконувати з честю свій професійний обов’язок, здобувати освіту і наповнювати затишком будинок, оточувати турботою близьких.
Дякуємо за Вашу доброту і увагу, за мудрість і ангельське терпіння! Бажаємо Вам, дорогі дівчата та жінки, миру, міцного здоров’я, благополуччя, гарного настрою, здійснення найзаповітніших бажань! Нехай кожен день радує Вас увагою, теплотою і турботою близьких, а щастя, любов і удача будуть вашими постійними супутниками!
З повагою,
Ректор Дніпровського гуманітарного університету
Олег КИРИЧЕНКО