18 лют. 2022 р.

У четвер, 17 лютого 2022 року, делегація ДГУ у складі старшої викладачки кафедри психології Вікторії КОРСУНСЬКОЇ, викладача кафедри туристичного та готельно-ресторанного бізнесу Максима РИЖИХ та старшого викладача кафедри права Дмитра ТРЕСКІНА відвідала місто Марганець з метою проведення зустрічей з випускниками шкіл міста та розширення освітнього співробітництва з закладами освіти.

Візит розпочався зустріччю з начальником управління освіти Марганецької міської ради Іриною КУЛІШ. У дружній атмосфері представники ДГУ разом із пані Іриною окреслили плани та перспективи подальшого співробітництва, обговорили можливість укладення договорів про співробітництво з закладами освіти Марганця та узгодили графік відвідування міських шкіл.

Дніпровський гуманітарній університет висловлює вдячність пані Ірині та співробітникам управління освіти Марганецької міської ради за доброзичливе ставлення, відкритість до співпраці, сприяння та допомогу у проведенні зустрічей зі школярами!

Детальніше про візит представників Університету до Марганця читайте у наступних новинах.