ДНІПРОВСЬКИЙ ГУМАНІТАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Приймальна комісія: +38(067) 637-58-15

     Приєднуйся:                 
  • Приєднуйся:
  •  
17 лют. 2022 р.

14 лютого 2022 року у Дніпровському гуманітарному університеті розпочалась підсумкова атестація студентів випускних курсів освітньо-професійних програм «Психологія», «Право», «Готельно-ресторанна справа» та «Туризм», які здобували освітній ступень «бакалавр» за заочною формою, та «магістр» – за денною та заочною формами здобуття освіти.

Підсумкова атестація – це заключний етап підготовки фахівців, який проходить у формі комплексних іспитів та захисту кваліфікаційних робіт. В цей період в Університеті працюють екзаменаційні комісії, до складу яких увійшли висококваліфіковані викладачі випускових кафедр. Очолюють комісії визнані фахівці у відповідних галузях професійної діяльності.

Старту атестації передували консультації викладачів із випускниками щодо порядку її проведення та принципів академічної доброчесності під час складання іспитів та захисту кваліфікаційних робіт. Викладачі випускових кафедр надали студентам рекомендації – як підготуватися до атестації, на що треба звернути увагу під час підготовки до складання іспитів та захисту кваліфікаційних робіт.

«Під час іспиту оцінюються знання кожного випускника і вміння їх застосовувати для вирішення ситуативних завдань професійної діяльності. А ось захист магістерських робіт – це майже театральне дійство. Майбутні фахівці під час виступу поряд із знаннями теоретичних засад професійної діяльності мають продемонструвати навички їх використання на практиці, публічного виступу на професійну тематику, аргументації та поваги до думки співрозмовника», – розповіла проректор з навчальної та наукової роботи Тетяна Алфьорова.

Марафон атестаційних іспитів та захисту кваліфікаційних робіт триватиме до 23 лютого. За першими враженнями членів Екзаменаційних комісій, випускники показують достатній рівень теоретичних знань та практичних навичок вирішення професійних завдань, які є обов’язковою складовою підсумкової атестації.

Шановні випускники, для поліпшення якості освітнього процесу та освітнього середовища Університету, зокрема, просимо Вас пройти онлайн-опитування «Освітньо-професійна програма очима випускників» за посиланням.

Бажаємо подальших успіхів, натхнення, творчих звершень та успішних результатів як випускникам, так і членам екзаменаційних комісій!