ДНІПРОВСЬКИЙ ГУМАНІТАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Приймальна комісія: +38(067) 637-58-15

     Приєднуйся:                 
  • Приєднуйся:
  •  
16 лют. 2022 р.

Ми стали свідками започаткування нової традиції українського народу – відзначення Дня єднання, свята, яке запроваджено Президентом України на тлі інформаційних атак на державність та суверенітет нашої країни, загострення ситуації на кордоні України, зростання безпеки військового вторгнення.

Саме в цей день у всіх куточках нашої країни – у великих містах та маленьких селах, а також далеко за її межами – замайоріли жовто-блакитні прапори та стрічки. Всі українці по всьому світу стали пліч-о-пліч та заспівали Гімн України, щоб довести всьому світу – ми єдині у своєму прагненні до свободи, миру та злагоди, відстоюванні територіальної цілісності та незалежності країни від будь-яких втручань та всіх можливих агресивних дій.

Ми єдині у розумінні нашого сьогодення та у наших мріях! Ми єдина нація, якій під силу вибудувати сильну та квітучу Україну! Ми єдині у своєму розмаїтті, оскільки кожний із нас кожного дня своїми успіхами та здобутками в науці, на виробництві, у спорті, культурі покращує теперішнє та будує майбутнє. І ми впевнені, що кожного дня крок за кроком ми збудуємо омріяну Україну!

Саме єдність нашого народу в останні 8 років перетворила широку палітру культур та традицій українського народу на безцінне надбання української держави, яке є підґрунтям тієї сили силенної, що стримує російську агресію.

Разом зі всією країною та її багатонаціональним народом в єдиному пориві студенти та викладачі заспівали Гімн України та поклонилися нашому прапору.

Єдина нація – єдина країна! Ми єднаємося заради миру!