ДНІПРОВСЬКИЙ ГУМАНІТАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Приймальна комісія: +38(067) 637-58-15

     Приєднуйся:                 
  • Приєднуйся:
  •  
1 лют. 2022 р.

 


Перше засідання Вченої ради у 2022 році розпочалося з приємних новин – приємних для всієї університетської спільноти. Наказом від 28.01.2022 № 42-к/тр грамотами відзначені провідні викладачі кафедр університету та співробітники Університету. Департамент освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації за багаторічну сумлінну працю, високий рівень професіоналізму, вагомий особистий внесок у справу навчання і виховання студентської молоді, розвиток вітчизняної науки, зміцнення науково-технічного потенціалу Дніпропетровщини і України та з нагоди Дня Соборності України нагородив грамотами:

Дубова Сергія Миколайовича – начальника відділу організації наукової роботи, міжнародних зв’язків та академічної мобільності, кандидата юридичних наук;

Крашеніннікову Тетяну Валеріївну – завідувача кафедри прикладної лінгвістики, кандидата філологічних наук, доцента;

Лежнєву Тетяну Миколаївну – завідувача кафедри права, кандидата юридичних наук, доцента;

Пріснякову Людмилу Макарівну – завідувача кафедри психології, кандидата психологічних наук, доцента;

Сахарову Катерину Олександрівну – Голову Ради молодих вчених, старшого викладача кафедри психології, доктора філософії в галузі публічного управління та адміністрування;

Тесленко Тетяну Вікторівну – завідувача кафедри туристичного та готельно-ресторанного бізнесу, кандидата економічних наук, доцента.

Колектив Університету щиро вітає колег з відзначенням їх професійних досягнень! Бажаємо незгасимого оптимізму, творчої наснаги, вагомих звершень у здійсненні задуманого та нових здобутків у роботі й наукових пошуках. Нехай Ваша енергія, багаторічний досвід, невичерпний інтелектуальний потенціал і надалі служитимуть на благо Університету, Дніпропетровщини та України!