30 серп. 2021 р.

30 серпня в університеті відбулася Конференція трудового колективу. Конференцію відкрив ректор університету Олег Кириченко, який у своїй промові підвів підсумки роботи колективу університету у 2020-2021 навчальному році в освітньому, науковому, міжнародному та фінансово-господарському напрямку. Під час виступу ректор підкреслив, що сучасний світ та ринок освітніх послуг вимагає від університету невпинного руху, запровадження інноваційних форм і методів навчання, перегляду існуючих підходів кожного до своєї професійної діяльності, ініціативності та інноваційності.

Звітуючи про результати роботи у минулому навчальному році, ректор окреслив основні завдання, які стоять перед університетом та кожним з присутніх у 2021-2022 навчальному році.

«Перемоги є, досягнення є, але зупинятися не можливо, треба рухатися далі, досягати нових вершин, відкривати нові горизонти!» - впевнений ректор.

На порядку денному Конференції трудового колективу було також затвердження нової редакції Кодексу академічної доброчесності, Кодексу корпоративної культури. Конференцією також схвалено нову редакцію Статуту Вищого навчального приватного закладу «Дніпровський гуманітарний університет».

У межах підготовки до нового навчального року були затверджені Правила внутрішнього розпорядку університету на 2021-2022 навчальний рік.

Підводячи підсумки роботи конференції, ректор висловив подяку за плідну працю, привітав учасників Конференції з початком нового 2021-2022 навчального року та побажав колективу університету успіхів у науковій та освітній діяльності, удачі та цілеспрямованості в досягненні поставлених цілей!