Кафедра права 15 грудня 2021 р. організувала проведення чергового засідання студентського наукового гуртка «Правознавець», яке було присвячено одразу двом актуальним темам: реформуванню Організації Об’єднаних Націй та захисту прав людини.
На засіданні були присутні: керівник наукового гуртка – Лілія Лабенська; науково-педагогічні працівники кафедри; члени гуртка: Євгеній Богатинський, Тетяна Бойко, Вікторія Дрешпак, Ян Ряснянський, Дмитро Стрижак, Світлана Ужва, Євгеній Хаванський, Тетяна Циглер; а також завітали здобувачі вищої освіти другого (магістерського) рівня: Єлізавета Агафонцева, Євген Іваницький, Сергій Кийко, Ростислав Рітман, Олександр Оскома.
Під час засідання були продискутовані доповіді, присвячені: проблемам реформування Організації Об’єднаних Націй, характеристиці та ролі Загальної декларації прав людини, правовому захисту ЛГБТ-спільноти в Україні, окремим проблемним аспектам звернення та розгляду справ у Європейському суді з прав людини, міжнародно-правовим стандартам захисту інвалідів та перспективам їх впровадження в Україні, а також інші.
Грудневе засідання студентського наукового гуртка «Правознавець» завершилось підведенням підсумків плідної роботи у осінньому семестрі та обговоренням планів та пропозицій до подальших чергових засідань у весняному семестрі 2021/2022 навчального року!