• вул. Єрмолової, 35a, м. Дніпро, Україна
2 груд. 2021 р.

Ні для кого не секрет, що успіх ресторанного бізнесу багато в чому залежить від кухні, де відбувається приготування всіх страв. Тому в сучасній ресторанній кухні все має бути продумано заздалегідь. Як правильно організувати процес приготування страв, особливо національних? Які страви мають стати візитівкою Вашого закладу? Як їх правильно подати з урахуванням сучасних тенденцій? Саме на ці питання студенти разом із Максимом Рижих, викладачем кафедри туристичного та готельно-ресторанного бізнесу, шукали відповіді на занятті з дисципліни «Технології продукції ресторанного господарства».

Досить насиченим було заняття, оскільки ми з вами звикли поєднувати всю азіатську локшину однією назвою - WOK, не особливо вникаючи в тонкощі. Насправді видів локшини не так багато і пан Максим на занятті докладно розповів про те, які її види існують і як не заплутатися у виборі.  На думку викладача, розбиратися у видах локшини корисно саме для того, щоб вміти грамотно підібрати соус до тієї чи іншої локшини. Також пан Максим довів студентам-заочникам, що азіатська локшина використовується не тільки в автентичній кухні: її стали готувати в українських ресторанах нарівні зі звичайними макаронними виробами через її корисний склад та швидке приготування.

Всі присутні на занятті студенти мали змогу власноруч долучитися до певних етапів приготування азіатської локшини. В результаті, додавши до неї овочі, курку або креветки, - отримали повноцінне блюдо в азіатському стилі, як у Сінгапурі, В'єтнамі та Таїланді.

Отже, азіатська кухня та одна з її основних страв – азіатська локшина – користуються популярністю у всьому світі. На власному досвіді приготування цієї страви студенти переконалися, що готувати азіатську локшину дуже просто – відварити її, змішати із соусом та додати до неї певні інгредієнти і вуаля! – ви насолоджуєтеся чудовою стравою з незвичайним смаком та відчуваєте дух піднебесної!