1 груд. 2021 р.

Сьогодні відбулася зустріч президента Асоціації U.C.M. - Italy «Unione Cuochi del Mediterraneo»  Паоло Брешиа зі студентами університету. Головною подією зустрічі було вручення паном Президентом Асоціації нашим студентам Сертифікатів про проходження міжнародного стажування влітку цього року. Серед нагороджених – Назаренко Діана, Лісний Владислав, Несмашна Євгенія, Яценко Ілля, Матрунчик Олена, студенти  2 та 3 курсу, які опановують готельно-ресторанну справу.

Під час зустрічі пан Паоло також презентував Програму міжнародного стажування-2022 для студентів нашого закладу. Пан Паоло впевнений, що такі стажування дозволяють отримати досвід практичної роботи в іноземних закладах гостинності. Міжнародні стажування зазвичай тривають до трьох місяців. Цінність таких стажувань за кордоном також і в тому, що отриманий досвід роботи буде вагомим аргументом для вітчизняних роботодавців. Студентам пропонувалися заклади гостинності, які розташовані в мальовничих містечках на півдні Італії.

Зустріч завершилася майстер-класом від професіонала своєї справи, під час якого всі бажаючі мали змогу долучитися до мистецтва італійської кухні та пізнати таємниці приготування пасти. Саме ця страва, як втім і всім відома та улюблена піца, є візитівкою Італії. І з перших хвилин маестро кулінарного мистецтва зауважив: «Під словом «паста» в Італії маються на увазі або макарони, або страву з макаронних виробів із соусом. Саме так! Бо іноді ми звикли думати, що паста – це соус».

Під час приготування пасти учасники майстер-класу дізналися, чим же так приваблює це блюдо, що стало відомим і улюбленим у всьому світі? Звичайно ж, швидкістю приготування, а також своєю поживністю та смаковими якостями. З одного боку, немає нічого простішого та швидшого, ніж приготувати тарілку пасти, але й тут італійці не можуть обійтися без секретів і техніки, що перетворюють просте приготування їжі на мистецтво.

Бажаємо висловити пану Паоло слова вдячності за надану можливість зануритися в культуру італійського народу, його кулінарне мистецтво! Бажаємо всім учасникам майстер-класу долучитися до цієї Програми, отримати необхідні навички та пройти стажування влітку у сонячній Італії!