26 лист. 2021 р.

24 листопада 2021 року у Дніпровському гуманітарному університеті відбувся  Всеукраїнський науково-практичний семінар «Актуальні питання матеріальних та процесуальних приватних правовідносин».

У науковому заході, проведеному онлайн, взяли участь науково-педагогічні працівники Університету, здобувачі вищої освіти денної та заочної форм навчання, гості з інших вишів, зокрема Володимир Киян, доцент, кандидат юридичних наук, завідувач кафедри цивільно-правових дисциплін навчально-наукового інституту права та інноваційної освіти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Учасники семінару представили свої доповіді з актуальних питань приватних правовідносин, зокрема торкнувшись тематики загальної теорії приватних відносин, цивільної правосуб’єктності, тлумачення договорів, приватноправових аспектів оподаткування, захисту від булінгу, регулювання у сфері енергетики, матеріальної відповідальності державних службовців.