19 лист. 2021 р.

17 та 18 листопада у віддаленому режимі відбулися презентації вибіркових дисциплін. До заходу долучилися викладачі кафедр університету та студенти першого року навчання.

Для студентів 1 курсу бакалаврату викладачі кафедри соціально-гуманітарних дисциплін розробили та запропонували перелік навчальних дисциплін, які забезпечують розвиток ерудованості, формування національної ідентичності, вироблення культури мовлення та публічних виступів, розбудови ефективної комунікації та формування лідерських якостей.

Під час презентацій викладачі довели студентам місце і роль цих дисциплін в підготовці фахівців, а також розкрили основний зміст дисциплін, які пропонуються кафедрами для вивчення. Було обговорено «правила гри» під час їх вивчення, критерії оцінювання результатів навчання, а також політика академічної доброчесності під час виконання усіх запланованих програмою дисципліни завдань.

Жваву дискусію викликали процедури обрання цих дисциплін, а також саме «правила гри». Інакше кажучи, саме вимоги кожного викладача щодо відвідування занять, використання мобільних телефонів на заняттях, процедур відпрацювання занять, які були пропущені, найбільше цікавили студентів.

Нагадуємо, що впродовж двох тижнів (до 01.12.2021) студенти мають визначитися із вибором дисциплін та написати заяву на ім’я ректора про включення їх до індивідуального плану.