05.11.2021 відбулося чергове засідання у Школі ораторської майстерності. Здобувачі вищої освіти ознайомилися з правилами проведення ораторських змагань різних категорій, у тому числі і з інтелектуальними змаганнями зі знання української мови.
Учасники школи чітко вже навчилися розрізняти поняття «риторика», «ораторське мистецтво», «ораторська майстерність». Студенти активно тренуються у виробленні вмінь та навичок щодо дикції.
Нагадуємо для бажаючих, що лекційні заняття у Школі ораторської майстерності проводяться 1 раз на місяць, а практичні заняття відбуваються щоп’ятниці.