У період з 28 до 30 жовтня у відділеному (дистанційному) режимі в університеті працювала Експертна комісія Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти для проведення акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Готельно-ресторанна справа».
Програмою заходу були передбачені зустрічі з представниками академічної та студентської спільноти, адміністрацією та працедавцями університету.
Під час відкритої зустрічі усі причетні до реалізації цієї освітньо-професійної програми мали змогу поспілкуватися з Експертною комісією та поділитися думками щодо стану підготовки фахівців цього напряму в університеті, подальшого розвитку програми та університету в цілому.
Колектив університету бажає висловити слова вдячності Голові та членам Експертної комісії за доброзичливу робочу атмосферу, об’єктивну оцінку освітньо-професійної програми та стану її реалізації, а також всім учасникам важливого заходу за підтримку та співпрацю!