• Приєднуйся:
  •  
25 жовт. 2021 р.

Відбулося перше засідання Комісії з етики та вирішення конфліктів. На порядку денному засідання було обрання Голови Комісії та її секретаря, опрацювання алгоритму дій та реагування на випадки булінгу в Університеті.

Засідання відбувалося у режимі відеоконференції. За результатами голосування Головою комісії одноголосно було обрано старшого викладача кафедри психології, Президента міжнародного інституту соціального та психологічного здоров’я Світлану Вікторівну Сухомлин.

Вітаємо пані Світлану з обранням Головою Комісії, що свідчить про високий ступінь довіри університетської спільноти до Ваших особистісних та професійних якостей! Сподіваємося, що Ваша діяльність буде щедрою на мудрі й далекоглядні рішення. Бажаємо успіхів у дуже нелегкій та багатогранній діяльності, спрямованої на розбудову безпечного освітнього середовища, зміцнення корпоративного духу, згуртованість і подальший розвиток нашого колективу. Нехай ці дружні привітання додадуть Вам життєвої наснаги, а людська шана буде подякою за плідну працю!

З персональним складом Комісії з етики та вирішення конфліктів можна за посиланням.