• Приєднуйся:
  •  
8 жовт. 2021 р.

Швидко змінюваний сучасний світ кожний день висуває все більш жорсткі вимоги до вищої освіти та викладачів. Щоб залишатися професіоналом своєї справи, викладачеві необхідно щодня підвищувати кваліфікацію, вдосконалюватися та набувати нових навичок, особливо в сфері використання інформаційних технологій у своїй професійній діяльності. Курси, тренінги, вебінари – це лише маленька дещиця великої кількості інструментів, які дають можливість навчатися впродовж життя та підвищувати свою кваліфікацію!

Наблизити плани до їх реалізації досить складно, навіть якщо викладач вважає, що він профі! Насправді бути професіоналом досить важко, оскільки дійсно потребує постійної роботи над собою, щоденного пошуку та навчання. Але в нас є мета – підвищити якість навчання, показати нашим студентам цінність знань та переваги чесного навчання. І колектив університету бажає це довести не словом, а власним прикладом.

В університеті розпочав роботу семінар з цифрової грамотності та освіти наших викладачів. Під час семінару представник навчально-методичного відділу, інженер-програміст Олег Гавриш пояснював тонкощі організації роботи викладача під час онлайн-навчання, розробки дистанційних курсів та завантаження їх в систему управління дистанційним навчанням. Пан Олег крок за кроком довів присутнім, що використання платформи Moodle в педагогічній діяльності значно розширює можливості викладання та оцінювання результатів навчання наших студентів.

Під час семінару наші викладачі показали себе дійсно професіоналами, оскільки майже з перших хвилин включилися в процес, показали високий рівень працездатності, виявили креативність та творчий підхід до розробки та запровадження дистанційних курсів.

Попереду багато завдань, але перший крок до їх розв'язання зроблений! Є мета, яка для колективу університету дуже важлива, і ми маємо ще багато працювати над тим, щоб досягти її. І це не від того, що нам хочеться багато працювати, а від нашого усвідомлення важливості кінцевих результатів.