• Приєднуйся:
  •  
4 жовт. 2021 р.

29 вересня вся Україна вшановувала пам’ять жертв масових розстрілів мирного населення в урочищі Бабин Яр у Києві, що були вчинені нацистами у період окупації Києва, – найжахливішому символу Голокосту. Трагедія Бабиного Яру назавжди залишиться в пам’яті українського народу і скільки б не минуло років буде відчуватися болем в серцях мільйонів українців.

Студенти Дніпровського гуманітарного університету, викладачі кафедр психології та соціально-гуманітарних дисциплін, відвідавши спеціальну експозицію в музеї «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні» – третьому в світі за величиною меморіальному комплексі присвяченому Голокосту у найбільшому єврейському культурному центрі Європи «Менора», приєдналися до загальної печалі, співчували болю від втрати близько 90-100 тисяч людей, з них десь 65-70 тисяч євреїв. Трагедія Бабиного Яру приголомшила студентів своїми масштабами, нелюдськими знущаннями над старими та малими.

Сльози на очах молоді свідчили про те, що незалежно від року скоєння тяжкого злочину кожний з нас пам’ятає, переживає та вшановує пам’ять усіх загиблих від Голокосту в Україні. І нехай в серці кожного живе надія, що такого більше ніколи не повториться!

Ми пам’ятаємо!