4 жовт. 2021 р.

05.10.2021 на базі Дніпровського гуманітарного університету відбудеться вже 12-й День професії за спеціальністю 053 "Психологія". Цей професійно-орієнтований захід проводиться з 2015 року і має на меті ознайомити майбутніх психологів та гостей заходу з передовими технологіями надання психологічної допомоги, сучасними напрямами практичної психології, психотерапії та тренінгу. Протягом дня заняття у студентів проходитимуть у формі онлайн-навчальних груп, майстер-класів та презентацій у методах сучасної практичної діяльності: гештальт-терапії, кататимно-імагінативної терапії, травмафокусингу, арт-терапії та метафоричних асоціативних карт,танцювально-рухової та тілесної терапії, казкотерапії та дитячо-юнацької терапії, діаналізу та позитивної терапії. Дистанційні презентації проводитимуть провідні викладачі кафедри психології університету та гості з Дніпра та Києва.

Цей захід традиційно приурочено до відзначення Міжнародного дня психічного здоров*я - 10.10.2021. Взяти в ньому участь можна, перейшовши за посиланням - https://www.facebook.com/groups/155364611659007/ та обравши посилання на майстер-клас за розкладом - 05.10.2021 з 09.00 до 14.00

До зустрічі у світі практичної психології!