• Приєднуйся:
  •  
29 вер. 2021 р.

У серпні-грудні 2021 року у 10 областях України – Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Кіровоградська, Луганська, Сумська, Харківська, Черкаська, Чернівецька та Чернігівська області реалізується Міжнародний проєкт «Мир у цифровий час», присвячений питанням комунікації, миротворчості, участі молоді та жінок у миробудівництві.

В Дніпропетровській області регіональним координатором цього проєкту виступає громадська організація «Гендерний клуб Дніпро», з якою Дніпровський гуманітарний університет має довготривале співробітництво. Представники університету – студенти та викладачі – не залишилися осторонь цього проєкту і приймають активну участь в його активностях – школах-тренінгах, круглих столах, блог-кафе, проєктах амбасадорок, національному радіомарафоні та багатьох інших заходах.

  Так, 29 вересня 2021 року Тетяна Алфьорова, проректор з навчальної та наукової роботи та студенти університету взяли участь в Круглому столі  «Презентація проекту «Мир у цифровий час» в Дніпрі та області».

Головні питання, які обговорювалися під час круглого столу стосувалися посилення в суспільстві ідеї діалогу заради порозуміння та примирення як важливої умови сталого розвитку країни, молодіжне лідерство як ресурс мирного врегулювання у цифровий час, моніторинг миротворчого процесу та ін.

 Нагадаємо, що проект реалізується за підтримки Інституту міжнародних культурних зв’язків (Institut für Auslandsbeziehungen) і Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.

Бажаємо висловити слова вдячності керівниці Громадського об’єднання «Гендерний клуб Дніпро» Ганні Мягких за співробітництво та запрошення взяти участь у Круглому столі.