• Приєднуйся:
  •  
29 вер. 2021 р.

Перехід нашого навчального закладу в формат он-лайн навчання, не став перешкодою для проведення заходів, запланованих раніше.

Так, 29 вересня 2021 року постійні члени гуртка «Правознавець», запрошені гості, а також більшість викладачів кафедри права, використовуючи інструменти дистанційного навчання Zoom, зібралися на чергове он-лайн засідання.

Значна частина доповідей, підготовлених присутніми, була присвячена темі «Актуальні питання права», передбаченій в плані роботи гуртка на навчальний рік. Зокрема, члени гуртка Тетяна Циглер, Євген Богатинський, Дмитро Стрижак, Вікторія Дрешпак запропонували присутнім для обговорення тези доповідей, які вони підготували для участі у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Актуальні проблеми юриспруденції та психології» серед здобувачів вищої освіти, яка відбудеться 30 вересня 2021 року. Тобто, засідання наукового гуртка стало для учасників тренувальним майданчиком для підготовки до більш серйозного наукового заходу. Доречи, для декого з членів гуртка, це буде перша науково-практична конференція в їх науковому житті, тому досвід виступів перед аудиторією став для них в нагоді.

Актуальні питання конституційного права України, теорії держави та права, державного будівництва в Україні, які стали предметом наукових пошуків доповідачів, викликали жвавий інтерес та бажання їх обговорення у присутніх.

Також, в межах проведення заходів, присвячених 80-тій роковини трагедії в Бабиному Яру, учасники засідання обговорили доповідь та презентацію, підготовлені Ангелиною Гузено.

Під час обговорення доповідей науковий керівник гуртка пані Лілія Лабенська звернула увагу присутніх на дотримання принципів наукової етики та академічної доброчесності в наукових пошуках доповідачів. В цілому захід відбувся в позитивній атмосфері наукового спілкування, що й підтверджується фотозвітом.