Запрошуємо здобувачів вищої освіти у заході «Збережемо довкілля – Збережемо себе!», який приурочений до Міжнародного дня захисту озонового шару.
Захід відбудеться за ініціативи Громадської організації «Дуїт» за підтримки Молодіжної ради при Дніпропетровській обласній державній адміністрації.
Захід відбудеться 25.09.2021 року з 12:00 до 17:00 за адресою будівля (АТ «ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ») Запорізьке шосе, 22, м. Дніпро, Дніпропетровська область о 12:00