• Приєднуйся:
  •  
23 вер. 2021 р.

 


З метою популяризації принципів академічної доброчесності та переваг чесного навчання в межах постійно діючого семінару для студентів університету відбулася перша зустріч зі студентами першого курсу. Під час зустрічі першокурсникам були представлені Гаранти освітніх програм, що реалізуються в Університеті, а також голова Групи сприяння академічній доброчесності. В ході дискусії обговорювалися основні питання щодо академічної доброчесності та якості освіти в цілому, а також висвітлено сукупність етичних принципів та визначених законом правил, якими мають керуватися студенти під час навчання в університеті.

Зацікавленість студентів викликали наведені приклади переваг чесного навчання, а також заходи академічної відповідальності за порушення принципів академічної доброчесності. Саме останнє питання викликало жваве обговорення.

За результатами дискусії всі учасники зустрічі підписали Декларації про академічну доброчесність, що свідчить про добровільне прийняття кожним з присутніх вимог Кодексу академічної доброчесності університету та зобов’язання слідувати нормам наукової етики та доброчесності під час навчання.

 

Щиро вітаємо першокурсників з приєднанням до університетської академічної спільноти та бажаємо успіхів у навчальній діяльності, вдалих перших кроків у науці!