• Приєднуйся:
  •  
14 вер. 2021 р.

Викладачі Дніпровського гуманітарного університету пройшли стажування у Комунальному підприємстві "Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни", що знаходиться у смт. Клевань Рівненської області. Під час стажування викладачі виконали програми стажування, які складалися як з індивідуальної частини, що відповідала науковій спеціалізації та дисциплінам викладача, так із загальної частині, яка передбачала з’ясування поточних питань функціонування госпіталю. Ця частина містила в собі питання економіки та менеджменту діяльності установи, соціально-психологічної реабілітації ветеранів, екскурсійного, анімаційного обслуговування, організацію території з урахуванням особливих потреб пацієнтів та ін. Ознайомилися викладачі і з діяльністю волонтерів в госпіталі, які організують концерти та різноманітні заходи.

Важко порівнювати якість реабілітації та лікування в різних госпітальних центрах, але на нашу думку, це кращий заклад цього профілю в Україні. Високу якість лікування та реабілітації в госпіталі, його соціальну значущість для ветеранів підтверджує його висока оцінка Президентом України В. Зеленським та поширення досвіду діяльності цього госпіталю на всі регіони України. Першого жовтня 2020 року у межах робочої поїздки на Рівненщину Президент України Володимир Зеленський ознайомився з роботою Республіканського центру лікування та реабілітації наслідків нейротравми для учасників бойових дій на Донбасі, що діє на базі Рівненського обласного госпіталю ветеранів війни.  Президент висловив ідею побудови декількох подібних госпіталів для учасників бойових дій. А тому дав доручення обласній владі підрахувати вартість госпіталю ветеранів на Рівненщині. Це дасть розуміння, скільки коштів необхідно для створення подібних закладів.

З інформацією про діяльність  та перспективи розвитку Госпіталю ви можете ознайомитись на офіційному сайті Президента України