• Приєднуйся:
  •  
9 вер. 2021 р.

7 та 8 вересня розпочалися перші тренінги на тему «Громадське лідерство в мирному процесі» в межах Проєкту «Мир у цифровий час» для студентства та учнівства, які були зацікавлені у отриманні нових знань, навичок та знайомств. Заходи, які відбудуться в межах проєкту спрямовані на посилення професіоналізму лідерів громадських організацій у царині миротворчості, розвитку діалогу для об’єднання зусиль лідерів громад з різних областей України в єдину платформу.

Дніпровський гуманітарний університет в цьому проєкті представляють студенти  – майбутні юристи та психологи, для яких питання щодо прав людини та дискримінації, лідерства та відповідальності, відновлення миру та порозуміння становлять основу майбутньої професійної діяльності. Під час тренінгів здобувачі університету напрацьовуватимуть навички та знання щодо питань:

  • лідерства та відповідальності;  
  • громадської діяльності;
  • різноманіття, інклюзії та безпеки

Хочеться висловити слова вдячності керівниці Громадського об’єднання «Гендерний клуб Дніпро» Ганні Мягких за можливість взяти участь у такому Проєкті.

Проєкт «Мир у цифровий час» виконується у співпраці з громадською організацією «Фундація прав людини» та фінансується Інститутом зовнішніх культурних зв’язків (IFA) коштами Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.