1 вер. 2021 р.

1 вересня Університет відчинив двері першокурсникам. В цей день відбулася урочиста зустріч майбутніх юристів, психологів, готельєрів та рестораторів із керівництвом університету, професорсько-викладацьким складом та представниками студентського самоврядування.
Новоспечених студентів привітала проректор з соціально-гуманітарної та профорієнтаційної роботи Світлана Полякова. У своєму вітальному слові пані Світлана побажала студентам успіхів у навчанні, цікавого студентського життя, яке приємними спогадами залишиться з ними назавжди. Пані Світлана також презентувала кафедри університету та розповіла про основні напрями роботи й заходи, що проводяться в університеті (наукові, культурно-масові, спортивні тощо). Вона висловила надію, що першокурсники не залишаться осторонь від університетського життя, будуть активними та наполегливими у навчальній, науковій та творчій діяльності.
Про організацію навчального процесу, правила внутрішнього розпорядку, наукову роботу розповіла проректор з навчальної та наукової роботи Тетяна Алфьорова. Пані Тетяна виразила надію, що сьогоднішні першокурсники стануть висококласними фахівцями та достойно представлятимуть університет у бізнесовій спільноті регіону. Вона побажала присутнім в залі натхнення та успіхів у навчанні і виразила надію, що через чотири роки в такому ж складі всі зберуться в цьому залі для вручення дипломів.
З початком студентського життя першокурсників привітав та розповів про особливості діяльності студентського самоврядування заступник Голови студентського самоврядування університету Дмитро Стрижак. Дмитро переконаний, що головне завдання студента під час навчання – розвинути творче мислення. «І якщо після закінчення університету Ви скажете, що вами винайдено щось, тобто будете мати інтелектуальну власність, то це завдання можна вважати виконаним».

Адміністрація, студентство університету щиро вітають нове поповнення студентської спільноти з успішним вступом до університету, бажають успіху, натхнення, сил для досягнення найвищих академічних результатів та професійних успіхів!