23 серп. 2021 р.

Дозвольте від щирого серця привітати Вас з найголовнішим святом нашої країни – Днем Незалежності України!

Вже 30 років цей день займає особливе місце в серці кожного українця, оскільки всім відомо як трудно та довго український народ йшов до довгоочікуваної незалежності, заради якої довелося пожертвувати багатьом. Ми пам’ятаємо скільки довелося пережити нашим дідам та прадідам, щоб їхні онуки мали змогу дихати вільним повітрям на теренах вільної та незалежної країни.

День Незалежності України – це головне свято нашої країни, свято всього багатонаціонального народу, який символізує прихід свободи, поновлення думок та ідей. Дозвольте побажати Вам зберігати незалежність мислення і завзятість, що призведуть до нових перемог, за якими стоять самовіддані, працьовиті люди, для яких патріотизм не порожнє і гучне слово. Радує те, що їх число щороку поповнюють молоді імена, які просувають імідж України далеко за її межі. Удвічі приємно, коли ці молоді люди – випускники нашого університету.

Нехай у Ваших родинах панує затишок та благополуччя, нехай кожен день буде наповнений теплом та радістю, а Ваші нові звершення сприятимуть збереженню миру та злагоди в нашій країні!

Зі святом Вас,

Ректор Дніпровського гуманітарного університету