26 лип. 2021 р.

23 липня 2021 року у Дніпровському гуманітарному університеті відбулася робоча зустріч ректора університету Олега Кириченка і проректора з навчальної та наукової роботи Тетяни Алфьорової з головою громадської організації «Міжнародна Асоціація Поліграфологів» Максимом Клименком, під час якої були визначені основні напрями співробітництва між Університетом та Міжнародною асоціацією поліграфологів, зокрема:

• обмін інформацією з правових та організаційних питань;
  • спільне проведення досліджень з використанням поліграфа;
  • організація та участь у науково-практичних заходах;
  • участь в освітньому процесі Університету;
  • проведення стажувань та підвищення кваліфікації;
  • консультативна діяльність з питань проведення психофізіологічних досліджень з використанням поліграфа;
  • підготовка та рецензування науково-методичних матеріалів, підручників, навчальних посібників, монографій, наукових статей тощо;
  • спільна робота щодо проведення науково-дослідницьких робіт;
  • міжнародна наукова діяльність.

Сторони домовилися у вересні 2021 року на базі Дніпровського гуманітарного університету провести спільно міжнародний форум з актуальних проблем застосування поліграфа.

Наприкінці зустрічі між Дніпровським гуманітарним університетом та громадською організацією «Міжнародна Асоціація Поліграфологів» було укладено договір про співробітництво.