23 лип. 2021 р.

21 липня пройшов форум ЮрФем: OpenSpace у Дніпрі «Чи карають за домашнє насильство», в якому взяли участь юристки, адвокатки, правозахисниці, представниці/ки поліції та місцевого самоврядування. Університет на форумі представляли Тетяна Алфьорова проректор з навчальної та наукової роботи та Тетяна Лежнєва завідувач кафедри права.

Основні питання, які обговорювали на форумі, стосувалися якісної взаємодії всіх відповідальних структур у попередженні та протидії домашньому насильству. Серед головних тез зустрічі, що викликали жваве обговорення: чи настає відповідальність за домашнє насильство? Наскільки ефективно працює превенція? Чи покращується якість послуг постраждалим від домашнього насильства?

Такі зустрічі цінні у контексті заглиблення у проблему, обговорення деталей, підвищення ефективності та удосконалення правових механізмів захисту постраждалих від домашнього насильства.

Дякуємо організаторам Асоціації жінок-юристок України «ЮрФем» за надану можливість взяти участь у роботі форуму.

Задля розвитку взаємовигідної співпраці з Асоціацією колективом кафедри права Дніпровського гуманітарного університету розпочатий підготовчий етап щодо укладання Меморандуму про співробітництво, що сприятиме поширенню правових знань, підвищенню ефективності правопросвітницьої діяльності серед молоді та проведенню спільно з Асоціацією інформаційно-просвітницьких та науково-практичних заходів з правової тематики.