19 лип. 2021 р.

Не будь заручником емоційного вигорання! Під таким гаслом 16 липня 2021 року відбувся тренінг для молоді міста Дніпра віком від 15 до 25 років.

Саме такий захід допоможе молоді поглибити знання з емоційного вигорання та боротьби зі стресом. Учасники ознайомилися з засобами профілактики та покращення психологічного здоровʼя, отримали рекомендації як допомогти собі в момент зниження емоційного стану та залишитися цілісним.

Такий захід є результатом спільної роботи Координаційного центру безоплатної правової допомоги PRAVOKATOR (м. Дніпро), Громадської організації «Алія» та Вищого навчального приватного закладу «Дніпровський гуманітарний університет». Тренером цього заходу була Вікторія Корсунська старший викладач кафедри психології.

Учасники тренінгу поповнили свою скарбничку не тільки новими знаннями, а й можливістю бути стресостійкими у будь-якій ситуації.

Сподіваємося, що наша співпраця має продовження.