• вул. Єрмолової, 35, м. Дніпро, Україна
  • +38 (056) 767-35-24
  • mail@dgu.edu.ua
  • Приєднуйся:
  •  
17 лип. 2021 р.

16 липня відбулася урочиста церемонія вручення дипломів бакалаврів та магістрів випускникам 2021 року, серед яких були магістри права та бакалаври права, бакалаври з психології та бакалаври з туризму.

На свято були запрошені випускники, їх батьки та викладачі. У вітальному слові ректор університету доктор юридичних наук, доцент Олег Кириченко висловив вдячність вчорашнім студентам, що вони обрали університет для свого професійного становлення. Ректор запевнив випускників: «Двері університету завжди відкриті для вас! Ми пишаємося вашими досягненнями та сподіваємося, що знання, отримані в університеті допоможуть вам у професійному зростанні. Ми з вами не прощаємося та очікуємо вас восени як членів Асоціації випускників ДГУ. Хай вам щастить, щасливої дороги!»

Після вітальних слів 27 випускникам ректор вручив дипломи з відзнакою та заохочувальні відзнаки «Подяка ректора».

Привітали випускників та вручили дипломи про отримання освітнього ступеня Гаранти освітніх програм: за спеціальністю «Право» кандидат юридичних наук, доцент Тетяна Алфьорова; за спеціальністю «Психологія» кандидат психологічних наук, доцент Людмила Пріснякова; за спеціальністю «Туризм» кандидат економічних наук, доцент Тетяна Тесленко.

Проректор з соціально-гуманітарної та профорієнтаційної роботи, кандидат філологічних наук, доцент Світлана Полякова, вітаючи випускників із успішним закінченням навчання, запевнила, що це лише початок шляху професійного становлення, дуже багато зусиль треба буде докласти, щоб досягти успіху та намічених цілей. «Викладачі університету завжди раді зустрічі та очікують вас у вересні, але вже у новій якості – слухачів магістратури. Лише наполегливість та постійне вдосконалення дадуть змогу досягти шалених результатів у професійній діяльності! Удачі вам, натхнення та успіху!»

Зі словами вдячності виступив випускник (здобувач першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю «Право») Баранов Леонід, який запевнив, що роки проведені у стінах університету назавжди залишаться в пам’яті приємним спогадом та однією з найяскравіших сторінок життя. Пан Леонід впевнений, що кожний з присутніх в залі може з впевненістю сказати: «Викладачі зробили все, щоб ми отримали якісну і професійну освіту. Завжди були уважні до нас, пробачали нам наші помилки, давали нам не тільки професійні навички, а й життєві поради».

Дорогі випускники! Колектив університету щиро вітає вас з отриманням дипломів та сподівається, що жага знань, цілеспрямованість та прагнення до самовдосконалення допоможуть вам стати успішними людьми, нехай дорога, яку ви обрали, призведе до успіху!