• вул. Єрмолової, 35, м. Дніпро, Україна
  • +38 (056) 767-35-24
  • mail@dgu.edu.ua
  • Приєднуйся:
  •  
17 лип. 2021 р.

Чи можливо навчитись гостинності? Мабуть ні, бо це феномен, що означає особливий вид привітності, гостинність господарів при прийомі гостей. І саме таких якостей потребують професії ресторатор або готельєр – професійна діяльність нового формату, що вимагає нового творчого підходу. Мислення людей, які обрали цей напрям, теж має бути особливим. Потрібно й не цуратися простих робіт, й постійно прагнути до чогось більшого. Такий шлях підійде наполегливій людині, яка не боїться довгих доріг та раптових поворотів. У готельно-ресторанний бізнес потрапляють частіше все ж таки не з головного входу, а шляхом тривалої роботи і навчання, починаючи з найнижчих посад.

Не варто забувати про значення постійної розумової праці й про те, що здатність до іноземних мов не завадить. Деяка аристократичність заняття передбачає хороший смак та естетичне чуття: все, починаючи з оформлення страв і закінчуючи вибором декору в зал, входить в компетенцію ресторатора. Теж саме стосується й готельєра – від організації розселення та чистоти в номерах, закінчуючи комфортом та безпекою гостей. Тому поєднання елементарної фізичної витривалості, гострого розуму та розвиненого почуття прекрасного – необхідні якості ресторатора або готельєра. І саме людина, що володіє всіма перерахованими рисами, здатна досягти успіху у сфері гостинності.

Якщо це про тебе – ми чекаємо тебе на навчання на освітню програму «Готельно-ресторанна справа» на першому (бакалаврському) рівні вищої освіти!

За чотири роки навчання ти отримаєш знання щодо економічного, правового, технічного та технологічного забезпечення діяльності підприємств сфери гостинності, сучасних досягнень в цій сфері, практичні інструменти вирішення професійних питань готельного та ресторанного обслуговування передбачають набуття навичок розробки та реалізації готельних та ресторанних послуг, бізнес-проєктування та ефективної організації діяльності підприємств гостинності.

Все буде залежати від тебе та твого бажання вчитися і стати фахівцем, який досконало знає свою справу і розбирається в останніх тенденціях ринку. Він володіє повною і точною інформацією про новітні тенденції розвитку готельно-ресторанного бізнесу і здатний зробити своє підприємство конкурентоспроможним. Під час навчання в тебе буде свобода вибору додаткових курсів, які ти обиратимеш згідно з власними інтересами та уподобаннями з метою поглиблення знань особливостей обраної професії: як працює обладнання та його технічні характеристики; як підібрати хороший персонал і максимально ефективно використовувати ресурси; як придумувати та складати меню; як максимально ефективно забезпечити комфорт та безпеку гостей; як просувати власний бренд на ринку послуг сфери гостинності.

Це буде твій вибір!

Більш детально з описом освітньо-професійної програми можна ознайомитись за посиланням